Hakkımızda

Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyada hayat boyu sağlıklı yaşam vizyonumuzla, refah ve mutluluğu sağlayıp, değişim ve inovasyonu, paydamıza alıp dünya markası olmaktır.

Bunun için, 
Uluslararası uzmanlığını ve bilgi birikimini, çalışanlarına, distribütörlerine ve paydaşlarına aktarıyoruz.

Global Pazarda organik büyümeyi, sürdürülebilir faydayı hedeflemekteyiz.

Tüketiciye fayda sağlayarak, insanlığa artı değer  katmayı hedefliyoruz.

Çalışanlarının ve distribütörlerin yetkinliklerine önem vermek en temel değerlerimizdendir.

Misyonumuz

Viaveta, yenilikçi çözümleriyle, Türkiye ve dünya’da  sağlık, kozmetik ve teknoloji sektöründe pazara güven vermeyi, değer katmayı birincil hedef edinmiş bir şirkettir.

Bunun için ;

Milyonlarca insanın hayallerine mentörlük eden  lider bir şirkettir.

Müşteri odaklıdır ve müşterileri için yenilikler geliştirir.

Deneyimini, Türkiye ekonomisinin ve milletinin gelişimine fayda sağlamak için karşılıksız paylaşır.

Güvenilir ve yenilikçi bir çözüm ortağıdır.

Sloganımız, Yaşam Yolu

ViaVeta Sağlık Kozmetik Teknoloji A.Ş Hakkında

 

Viaveta, Sağlık, Kozmetik, Teknoloji ve Ağ pazarlama alanlarında lider marka olup  yüz bini aşkın müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Asya, Afrika pazarında olmak üzere ürün ve hizmetlerini tüm dünyaya pazarlayan global bir şirkettir.
Viaveta, başarı ve yeteneği ödüllendirir, bu  nedenle güçlü distribütör ve yeteneklerin buluştuğu, birleştiği  ve tek amaç uğruna mücadele ettikleri bir ailedir. Eğitime, gelişime önem veren Viaveta her yıl periyodik kişisel gelişim, liderlik, yöneticilik ve girişimcilik alanlarında Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde birçok etkinlik düzenlemektedir.

Viaveta, Sağlık, Kozmetik ve Teknoloji alanlarında faaliyet yürütmektedir.

Bu alanlar kısaca,
Sağlık, Sağlıklı yaşam, ideal beden,yaşlanmayı geciktirme (anti aging) , gibi bir çok farklı ürün ile müşterilerimizin daha sağlıklı yaşamalarına katkı sağlıyoruz.

Kozmetik, Alımlı, cazibeli ve güzel görünmek herkesin arzusu,iyi görünmek herkesin hakkı sloganıyla müşterilerimizin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti için şirketimizin tüm fonksiyonlarını kullanmaktayız. 

Teknoloji, kullanıcı dostu, kolay tasarlanabilir web tasarım, donanım ve masa üstü çözümleriyle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çözüm sağlıyoruz.

Değerlerimiz,

 

1. Müşteri odaklılık, Müşteri memnuniyeti, müşterinin mutluluğu şirketimizin temel prensiplerinin merkezinde yer almaktadır. Birincil önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. 

2. Profesyonellik, Via Veta bütün hizmet sağlayıcıları ile  müşterilerine en iyi, en en güncel, en profesyonel hizmeti sunmak ve sürdürmek için tüm takım arkadaşlarıyla işbirliği halindedir.

3. Çevre Bilinci, Via Veta ailesi çevreye duyarlı, dönüştürülebilir ambalaj kullanır ve çevre bilincini yaygınlaştırır. 

4. İnovasyon, kendimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli yenileyerek müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sağlıyoruz. 

5. Takım çalışması, Via Veta ailesi takım olarak çalışır, bilgi ,deneyim, yetenek ve birikimini müşterilerimizin daha iyi bir hizmet almasına sunmaktadır. 

6. Etik davranmak, etik davranış kuralları Şirketimizin en elzem varlık halidir, şirket çalışanları, şirket içi  iletişiminin yanı sıra müşteri ile yapılan iletişim de bu hassasiyeti göstermektedir. 

7. Sürdürülebilirlik, Sürekliliği, sürdürülebilir  başarıyı, gelişimi önemsiyor ve bunun için kendimizi geliştiriyoruz.

‘’ İyi’’, ‘’ En iyinin düşmanıdır.’’ deyip sürekli bir değişim ve gelişim için çalışmalarımızı, dinamizm ekseninde sürdürmekteyiz.  

    VİAVETA HAKKINDA

    ViavetaSağlıkKozmetikTeknoloji ve Ağ pazarlama alanlarında lider marka olup 54 farklı ülkede yüz bini aşkın müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Asya ve Afrika pazarında olmak üzere ürün ve hizmetlerini tüm dünyaya pazarlayan global bir şirkettir. Viaveta, başarı ve yeteneği ödüllendirir, bu nedenle güçlü distribütör ve yeteneklerin buluştuğu, birleştiği ve tek amaç uğruna mücadele ettikleri bir ailedir.

    İLETİŞİM BİLGİLERİ

    Telefon :   +90 850 346 9000

    E-Mail :     info@viaveta.com.tr