Ünlülerin İlginç Güzellik Sırları

 Ünlülerin İlginç Güzellik Sırları

 

Ünlülerin Güzellik Sırları ve Güzellik Tarifleri

 

Özenerek hatta kıskanarak izlenilen pek çok ünlü gerek cilt gerekse saç bakımı için farklı tarifler uygulamaktadır. Bazı ünlülerin uyguladığı tarifler ve güzellik sırları oldukça ilginç olmakla birlikte denendiğinde çoğu kişiyi mutlu edebilen niteliktedir.

 

Ünlülerin tercih ettiği güzellik tarifleri yalnızca cilt bakımıyla değil sağlıklı beslenme ile de ilgilidir. Güzellikleriyle göz kamaştıran ünlülere genel olarak bakıldığında bu ünlülerin birçoğu formlarını doğru şekilde korumakta ve bu sayede güzelliklerine ışıltı katmaktadır.

 

           Ünlülerin güzellik sırları hakkında bir araştırma yapıldığında, her ünlü güzellik sırları ile ilgili farklı bir ürün tercih etmektedir. Ünlülerin kullandığı ilginç güzellik sırları ise şu şekildedir;

 

-Angelina Jolie: Angelina Jolie, özellikle cilt bakımı için havyarı tercih eden ünlüdür. Havyar maskesi ile cildinin nemlenmesini ve sağlıklı görünmesini sağlayan Angelina Jolie, bu maskenin güzellik sırları arasında en önemli maskesi olduğunu da belirtmiştir.

 

-Victoria Beckham: Ünlülerin güzellik sırları arasında en ilginç güzellik ürünü ise Victoria Beckham tarafından kullanılıyor. Victoria Beckham, kuş pisliği ile gençliğini ve cildini koruyabildiğini söylemiştir.

 

-Demi Moore: Cilt güzelliği ile ön plana çıkan Demi Moore, cildinin bu denli sağlıklı görünmesini sülüklere bağlamaktadır. Özellikle cilt ve boyun bölgesine sülük tedavisi uygulayan Demi Moore, kanın bu sayede detoks özelliği gösterdiğini de belirtmiştir.

 

-Jennifer Lopez: Çoğu zaman formu ile kadınları kıskandıran, erkekleri ise hayran bırakan Jennifer Lopez, açlık duyduğunda greyfurt kokladığını söylemiştir. Ünlülerin güzellik sırları arasında ilginç bir sır olarak bilinen greyfurt koklama ve açlık hissini bastırma durumu, Jennifer Lopez için formda kalmanın da bir yolu olarak gösterilmiştir.

 

-Jennifer Love Hewitt: Cilt bakımı ve sivilce tedavisinde diş macunundan yararlandığını belirten Jennifer Love Hewitt, sivilcenin olduğu bölgeye mentol tedavisi uygulayan ünlülerden birisidir.

 

-Cameron Diaz: Cilt bakımında kimyasal ve kokulu peeling ürünlerini değil süt tozunu kullanan Cameron Diaz, haftada 2 kez süt tozundan yapılmış maskeyi cildine uygulayarak, cilt bakımını yapmaktadır.

 

-Catherine Zeta-Jones: Saç bakımı için ilginç bir güzellik sırrını savunan Catherine Zeta-Jones ise saçlarına krem yerine bira kullandığını söylemektedir. Saçını bira ile yıkayan ünlü, durulama aşamasında da biradan faydalanmakta bu sayede saçının daha parlak ve sağlıklı göründüğünü söylemektedir.

 

    VİAVETA HAKKINDA

    ViavetaSağlıkKozmetikTeknoloji ve Ağ pazarlama alanlarında lider marka olup 54 farklı ülkede yüz bini aşkın müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Asya ve Afrika pazarında olmak üzere ürün ve hizmetlerini tüm dünyaya pazarlayan global bir şirkettir. Viaveta, başarı ve yeteneği ödüllendirir, bu nedenle güçlü distribütör ve yeteneklerin buluştuğu, birleştiği ve tek amaç uğruna mücadele ettikleri bir ailedir.

    İLETİŞİM BİLGİLERİ

    Telefon :   +90 850 346 9000

    E-Mail :     info@viaveta.com.tr